календарний план

«УЗГОДЖЕНО»

Начальник Управління освіти

М.А.Рубцова

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

Заступник міського голови

В.В.Точена

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ БАХМУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

К А Л Е Н Д А Р Н И Й   П Л А Н

СПОРТИВНО — МАСОВИХ  ЗАХОДІВ  НА 2017  РІК

№ з/п Назва заходу Організатори заходу Час проведення заходу Тривалість (днів) Місце проведення заходу Організації-учасники
1 2 3 4 5 6 7
1. Першість міста з боксу Управління Січень 2 СК “Ринг” СК”Ринг”, ДЮСШ, СК “Аміго”
2. Відкрита першість міста з боксу -//- травень-червень 2 -//- м.Бахмут, Соледар, Часів Яр
3. Відбіркові змагання до першості України з боксу Федерація боксу червень 2 -//- кандидати до збірної області
4. Першість міста по баскетболу 7-9кл. Управління січень-лютий 16 ЗОШ № 12 школи міста
5. Чемпіонат міста з баскетболу -//- січень-лютий 7 СК «Металург» КФК
6. Турнір з баскетболу -//- березень 2 Медичне училище ВУЗи
7. Першість міста з баскетболу -//- листопад 10 ЗОШ № 12 школи міста
8. Першість міста з баскетболу -//- грудень 10 АКТІ ВУЗи
9. Новорічний турнір з баскетболу -//- грудень 3 -//- міста області
10. Відкритий міський турнір з баскетболу -//- березень 3 СК

”Металург»

юнаки міста та області
11. Відкритий чемпіонат міста з хортінгу ДОО ГО

«УФГ»

січень 2 міста, клуби, КДЮСШ
12. «Кубок чемпіонів» з хортінгу ДОО ГО «УФХ» лютий 2 Бахмут міста, клуби, ДЮСШ
13. «Кубок чемпіонів» з хортінгу ДОО ГО «УФХ» липень 2 Бахмут міста, клуби ДЮСШ
14. Першість міста з дзюдо СК «Тандем» січень 1 -//- юнаки міста
15. Відкрита першість міста з дзюдо СК «Тандем» березень 1 -//- юнаки міст області
16. Відкрита першість міста з дзюдо СК «Тандем» травень 1 -//- юнаки міст області
17. Першість міста з дзюдо СК «Тандем» червень 1 -//- юнаки міста
18. Першість міста з дзюдо СК «Тандем» жовтень 1 -//- юнаки міста
19. Першість міста з дзюдо СК «Тандем» листопад 1 -//- юнаки міста
20. Відкрита першість міста з дзюдо СК «Тандем» грудень 1 -//- юнаки міст області
21. Першість міста з сумо

 

Федерація міста січень 1 -//- юнаки та дорослі міста
22. Першість міста з сумо Федерація міста березень 1 -//- юнаки міста
23. Відкритий міський турнір  з сумо Федерація міста вересень 1 -//- міста області
24. Першість міста з сумо Федерація міста листопад 1 -//- учні ВУЗів
25. Кубок мера з волейболу Управління травень 7 -//- міста області
26. Першість міста з волейболу Управління березень 10 ЗОШ № 18 школи міста
27. Першість міста з волейболу Управління грудень 10 ЗОШ № 18 школи міста
28. Першість міста з волейболу -//- березень 10 АКТІ ВУЗи міста
29. Кубок мера з футболу -//- січень 8 -//- КФК
30. Першість міста з футболу -//- квітень 10 -//- школи міста
31. Чемпіонат міста з футболу -//- травень-жовтень 16 -//- КФК
32. Першість міста з футболу -//- липень 5       -//- клуби школярів
33. Першість міста з футболу -//- вересень 10 -//- школи міста
34. Першість міста з футболу -//- жовтень 7 -//- ВУЗи
35. Міський турнір з футболу -//- лютий 3 Медичне училище міста області
36. Кубок міста з міні-футболу -//- травень 5 СК “Металург” ВУЗи
37. Зимовий чемпіонат міста з футболу -//- березень 16 СК “Металург” КФК
38. Першість міста з легкої атлетики -//- квітень 4 СК “Металург” школи, ВУЗи
39. Легкоатлетичний крос -//- травень 1 СК “Металург” школи, ВУЗи
40. “Веселі старти” -//- листопад 1 СК “Металург” школярі міста
41. «Олімпійське лелеченя» -//- грудень 1        СК “Металург» школярі міста
42. Легкоатлетична естафета -//- вересень 1 СК “Металург” школи, ВУЗи
43. Кубок міста з легкої атлетики -//- жовтень 1 СК “Металург” ВУЗи
44. Легкоатлетичний крос -//- жовтень 1 СК “Металург” ВУЗи
45. Першість міста з ЗФП -//- жовтень 1 СК “Металург” школи, ВУЗИ
46. Міський відкритий турнір на призиА,Єфремової -//- жовтень 2 СК “Металург” міста області
47. Чемпіонат міста з пауерліфтінгу -//- грудень 1 СК “Металург” мешканці міста
48. Кубок міста з пауерліфтінгу -//- жовтень 1 СК “Металург” юнаки міста
49. Кубок міста з пауерліфтінгу -//- квітень 1 СК “Металург” юнаки та дорослі
50. Першість міста  з народного жиму -//- листопад 1 СК “Металург” юнаки та дорослі
51. Першість міста  з народного жиму -//- лютий 1 СК “Металург” юнаки та дорослі
52. Першість міста з армрестлінгу -//- березень 1 СК “Металург” юнаки та дорослі
53. Першість міста з армрестлінгу -//- грудень 1 СК “Металург” юнаки та дорослі
54. Першість міста зі спортивної гімнастики -//- травень 1 АІТ мешканці міста
55. Кубок міста зі спортивної гімнастики -//- жовтень 1 АІТ мешканці міста
56. Чемпіонат міста зі спортивної гімнастики -//- грудень 1 АІТ мешканці міста
57. Першість міста з кульової стрільби -//- лютий 2 ЗОШ № 18 школи, ВУЗи
58. Першість міста з кульової стрільби -//- лютий 3 ЗОШ № 18 мешканці міста
59. Чемпіонат міста з кульової стрільби -//- травень 3 ЗОШ № 18 мешканці міста
60. Кубок міста з кульової стрільби -//- грудень 1 ЗОШ № 18 мешканці міста
61. Першість міста з настільного тенісу -//- лютий 6       СК “Металург” школи
62. Першість міста з настільного тенісу -//- лютий 4 СК “Металург” ВУЗи
63. Першість міста з УШУ -//- січень 1 СК «Металург» мешканці міста
64. Відкритий турнір з УШУ -//- травень 1 СК «Металург» міста області
65. Відкритий турнір з карате-до -//- травень 1 СК «Металург» міста області
66. Чемпіонат міста з шахів -//- січень 15 ШК мешканці міста
67. Першість міста з шахів -//- лютий 5 ШК школи
68. Першість міста з шахів -//- -//- 4 ШК ВУЗи
69. Класифікаційні змагання з шахів -//- квітень 15 ШК мешканці міста
70. Першість міста з шахів -//- жовтень 15 ШК ветерани міста
71. Першість міста з кульової стрільби -//- лютй 1 СК «Металург» інваліди

(слух)

72. Першість міста з кульової стрільби -//- березень 1 СК «Металург» інваліди

(ОРА)

73. Першість міста з шахів -//- квітень 15 ШК інваліди

(ЗІР)

74. Першість міста з шахів -//- -//- 14 ШК інваліди

(ОРА)

75. Першість міста з настільного тенісу -//- травень 2 СК «Металург» інваліди

(слух)

76. Першість міста з кульової стрільби -//- червень 1 СК «Металург» інваліди

(ОРА)

77. Першість міста з кульової стрільби -//- липень 1 СК «Металург» інваліди

(слух)

78. Першість міста з армрестлінгу -//- серпень 1 СК «Металург» інваліди

(слух, зір)

79. Гонки на візках

Відкрита першість міста

-//- вересень 1 СК «Металург» інваліди області

(ОРА)

80. Першість міста з шашок -//- жовтень 12 ШК інваліди

(слух, зір, ОРА)

81. Першість міста з плавання -//- листопад 1 Басейн

(Дельфін»

інваліди

(слух, зір, ОРА)

82. Першість міста з

плавання

-//- січень 1 Басейн

(Дельфін)

діти МЦДЮ
83. Першість міста з

плавання

-//- лютий 1 Басейн

(Дельфін)

допризовна молодь
84. Першість міста з

плавання

-//- березень 1 Басейн

(Дельфін)

робітники відділу освіти
85. Першість міста з

плавання

-//- жовтень 1 Басейн

(Дельфін)

6-7 класи
86. Першість міста з

плавання

листопад Басейн

(Дельфін)

8-9 класи
87. Першість міста з плавання -//- грудень 1 Басейн

(Дельфін)

діти контролюючих кат.
88. Першість міста з

плавання

-//- грудень 1 Басейн

(Дельфін)

гуртківці ЦТКЄ
89. Першість міста з

плавання

-//- жовтень 1 Басейн

(Дельфін)

вихованці КДЮСШ
90. Чемпіонат міста з російських шашок -//- січень 15 ШК мешканці міста
91. Чемпіонат міста з міжнар. шашок -//- листопад 15 ШК мешканці міста
92. Першість міста з шашок-64 -//- січень 2 СК «Металург» 1-3 класи шкіл
93. Папа, мама, я – спортивна сім’я -//- березень 1 СК «Металург» мешканці міста

Начальник Управління                                                    В.М.Лис

 

 

 

 

 «ЗАТВЕРДЖЕНО» Начальник Управління з    питань фізичної культури

та спорту Бахмутської

міської ради

 

В.М.Лис

    «УЗГОДЖЕНО»

Заступник міського голови

 

 

В.В.Точена

«УЗГОДЖЕНО»

Начальник Управління освіти Бахмутської міської ради

 

М.А.Рубцова

 

            УПРАВЛІННЯ З ПИТВНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

БАХМУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

 

         К А Л Е Н Д А Р Н Ы Й   П Л А Н

           ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИХ ТА СПОРТИВНИХ  ЗАХОДІВ   НА 2018  РІК

     м. БАХМУТ 2018 рік

 

№ з/п Назва заходу Дати початку і закінчення заходу Тривалість днів Місце проведення заходу Організатори заходу Організації-учасники
1 2 3 4 5 6 7
1. Чемпіонат міста з боксу Січень 2 СК “Ринг” Управління СК”Ринг”,ДЮСШ,СК “Аміго”
2. Відкритий чемпіонат міста з боксу Травень-червень 2 СК «Ринг» Управління мм..Бахмут, Соледар, Часов Яр
3. Відбіркові змагання до чемпіонату України з боксу червень 2 СК «Ринг» Управління Кандидати до збірної області
4. Чемпіонат міста з баскетболу 7-9кл. січень-лютий 16 ЗОШ № 2, 12 Управління школи міста
5. Чемпіонат міста з баскетболу січень-лютий 7 СК «Металург» Управління КФК
6. Турнір з баскетболу березень 2 БМК Управління ВУЗи
7. Чемпіонат міста з баскетболу листопад 10 ЗОШ № 12 Управління Школи міста
8. Чемпіонат міста з баскетболу листопад-грудень 10 АКТІ Управління ВУЗи
9. Новорічний турнір з баскетболу грудень 3 Ст-н «Металург» Управління Міста області
10. Турнір з баскетболу лютий 3 ЗОШ № 12,24 «Спорт для всіх» Школи та МЦДЮ
11. Турнір з баскетболу жовтень 3 БМК «Спорт для всіх» ЗОШ, ВНЗ
12. Турнір з баскетболу жовтень 3 БМК «Спорт для всіх» ветерани
13. Турнір з стрітболу квітень 2 УВК № 11 «Спорт для всіх» Дворові команди
14. Турнір з стрітболу червень 2 УВК № 11 «Спорт для всіх» ЗОШ, ВНЗ
15. Відкритий чемпіонат міста з хортінгу січень 2 Ст-н «Металург» ДОО ГО

«УФГ»

Міста, клуби,КДЮСШ
16. «Кубок чемпіонів» з хортінгу лютий 2 Ст-н «Металург» ДОО ГО «УФХ» Міста, клуби, ДЮСШ
17. «Кубок чемпіонів» з хортінгу липень 2 Ст-н «Металург» ДОО ГО «УФХ» Міста, клуби ДЮСШ
18. Чемпіонат міста з дзюдо січень 1 Ст-н «Металург» СК”Тандем” юнаки міста
19. Відкритий чемпіонат міста з дзюдо березень 1 Ст-н «Металург» СК «Тандем» юнаки міст області
20. Відкритий чемпіонат міста з дзюдо травень 1 Ст-н «Металург» СК «Тандем» юнаки міст області
21. Чемпіонат  міста з дзюдо червень 1 Ст-н «Металург» СК «Тандем» юнаки міста
22. Чемпіонат  міста з дзюдо жовтень 1 Ст-н «Металург» СК «Тандем» юнаки міста
23. Чемпіонат  міста з дзюдо листопад 1 Ст-н «Металург» СК «Тандем» юнаки міста
24. Відкритий чемпіонат міста з дзюдо грудень 1 Ст-н «Металург» СК «Тандем» юнаки міст області
25. Чемпіонат  міста з сумо

 

січень 1 Ст-н «Металург» Федерація міста юнаки та дорослі міста
26. Чемпіонат  міста з сумо березень 1 Ст-н «Металург» Федерація міста юнаки міста
27. Відкритий міський турнір  з сумо вересень 1 Ст-н «Металург» Федерація міста Міста області
28. Чемпіонат міста з сумо листопад 1 Ст-н «Металург» Федерація міста учні ВУЗів
29. Чемпіонат міста з волейболу грудень 5 ЗОШ № 10 Управління 7-9 класи шкіл
30. Кубок мера з волейболу травень 7 Ст-н «Металург» Управління КФК
31. Чемпіонат міста з волейболу березень 10 ЗОШ № 18 Управління Школи міста
32. Відкритий чемпіонат міста з волейболу січень 5 Ст-н «Металург» Управління КФК
33. Чемпіонат  міста з волейболу березень 10 АКТІ Управління ВУЗи міста
34. Кубок міста з волейболу листопад 7 Ст-н «Металург» Управління КФК
35. Відкритий турнір з паркового волейболу червень 7 Ст-н «Металург» Управління КФК
36. Відкритий турнір з пляжного волейболу липень 7 Ст-н «Металург» Управління КФК
37. Турнір з волейболу березень 4 Ст-н «Металург» «Спорт для всіх» підлітки
38. Турнір з пляжного волейболу травень 3 Ст-н «Металург» «Спорт для всіх» Мешканці міста
39. Турнір з волейболу жовтень 2 Ст-н «Металург» «Спорт для всіх» ветерани
40. Кубок мера з футболу січень-лютий 8 Ст-н «Металург» Управління КФК
41. Чемпіонат  міста з футболу квітень 10 Ст-н «Металург» Управління Школи міста
42. Чемпіонат міста з футболу Травень-жовтень 16 Ст-н «Металург» Управління КФК
43. Чемпіонат міста з футболу липень 5 Ст-н «Металург» Управління Клуби школярів
44. Чемпіонат  міста з футболу вересень 10 Ст-н «Металург» Управління Школи міста
45. Чемпіонат  міста з футболу жовтень 7 Ст-н «Металург» Управління ВУЗи
46. Міський турнір з футболу лютий 3 Медичне училище Управління Міста області
47. Кубок міста з міні-футболу травень 5 Ст-н “Металург” Управління ВУЗи
48. Зимовий чемпіонат міста з футболу березень 16 Ст-н“Металург” Управління КФК
49. Турнір з міні-футболу червень 3 ЗОШ № 5,12 «Спорт для всіх» Школи та МЦДЮ
50. Турнір з міні-футболу березень 3 ЗОШ № 10,18 «Спорт для всіх» Дворові команди
51. Турнір з міні-футболу квітень 3 ЗОШ № 11 «Спорт для всіх» Школи, ВНЗ
52. Турнір з міні-футболу травень 3 ЗОШ№ 11 «Спорт для всіх» школи
53. Турнір з міні-футболу травень 2 ЗОШ № 12 «Спорт для всіх» школи
54. Турнір з міні-футболу червень 3 ЗОШ № 12 «Спорт для всіх» Пришкільні табори
55. Турнір з міні-футболу жовтень 2 Ст-н «Металург» «Спорт для всіх» Мешканці міста
56. Турнір з футболу червень 1 ЗОШ № 9 «Спорт для всіх» підлітки
57. «Тато, я – футбольна сім я» лютий 3 ЗОШ № 5 «Спорт для всіх» ЗОШ, ДЮСШ
58. «Тато, я – футбольна сім я» травень 3 ЗОШ № 11 «Спорт для всіх» Мешканці міста
59. «Тато, я – футбольна сім я» вересень 3 ЗОШ № 11 «Спорт для всіх» Мешканці міста
60. Чемпіонат  міста з легкої атлетики квітень 4 Ст-н «Металург» Управління Школи, ВУЗи
61. Легкоатлетичний крос травень 1 Ст-н «Металург» Управління Школи, ВУЗи
62. “Веселі старти” жовтень 1 Ст-н «Металург» «Спорт для всіх» ЗОШ
63. «Олімпійське лелеченя» грудень 1 Ст-н «Металург» Управління Школярі

міста

64. Легкоатлетична естафета вересень 1 Ст-н «Металург» Управління Школи, ВУЗи
65. Кубок міста з легкої атлетики жовтень 1 Ст-н «Металург» Управління     ВУЗи
66. Легкоатлетичний крос жовтень 1 Ст-н «Металург» Управління ВУЗи
67. Першість міста з ЗФП жовтень 1 Ст-н «Металург» Управління Школи, ВУЗИ
68. Міський відкритий турнір на призиА,Єфремової жовтень 2 Ст-н «Металург» Управління Міста області
69. «Олімпійське лелеченя» березень 1 Ст-н «Металург» «Спорт для всіх» ЗОШ
70. Л/атлетичні змагання «Олімпійський день» червень 1 СТ-н «Металург» «Спорт для всіх» ЗОШ
71. Міський фестиваль «Козацькі розваги» травень 1 Ст-н «Металург» «Спорт для всіх» Юнаки та дорослі
72. Міський фестиваль «Козацькі розваги» жовтень 1 Ст-н «Металург» «Спорт для всіх» Юнаки та дорослі
73. Чемпіонат міста з пауерліфтінгу грудень 1 Ст-н «Металург» Управління Мешканці міста
74. Кубок міста з пауерліфтінгу жовтень 1 Ст-н «Металург» Управління Юнаки міста
75. Відкритий чемпіонат міста з пауерліфтінгу березень 2 Ст-н «Металург» Спорт для всіх Юнаки та дорослі
76. Першість міста  з народного жиму листопад 1 Ст-н «Металург» Управління Юнаки та дорослі
77. Чемпіонат міста  з народного жиму березень 1 Ст-н «Металург» «Спорт для всіх» Юнаки та дорослі
78. Чемпіонат міста  з народного жиму жовтень 1 Ст-н «Металург» «Спорт для всіх» Юнаки та дорослі
79. Чемпіонат міста  з класичного жиму грудень 1 Ст-н «Металург» «Спорт для всіх» Юнаки та дорослі
80. Чемпіонат міста з армрестлінгу березень 1 Ст-н «Металург» Управління Юнаки та дорослі
81. Чемпіонат міста з армрестлінгу листопад 1 Ст-н «Металург» «Спорт для всіх» Юнаки та дорослі
82. Чемпіонат міста з спортивної гімнастики травень 1 Б І Т Управління Мешканці міста
83. Кубок міста з спортивної гімнастики жовтень 1 Б І Т Управління Мешканці міста
84. Чемпіонат міста з спортивної гімнастики грудень 1 Б І Т Управління Мешканці міста
85. Чемпіонат міста з кульової стрільби лютий 2 ЗОШ № 18 Управління Школи, ВУЗи
86. Чемпіонат міста з кульової стрільби лютий 3 ЗОШ № 18 Управління Мешканці міста
87. Чемпіонат міста з кульової стрільби травень 3 ЗОШ № 18 Управління Мешканці міста
88. Кубок міста з кульової стрільби грудень 1 ЗОШ № 18 Управління Мешканці міста
89. Чемпіонат міста з настільного тенісу лютий 6 Ст-н «Металург» Управління школи
90. Чемпіонат міста з настільного тенісу лютий 4 Ст-н «Металург» Управління ВУЗи
91. Турнір з настільного тенісу березень 4 Ст-н «Металург» «Спорт для всіх» Тимчасово переміщені підлітки
92. Турнір з настільного тенісу листопад 3 Ст-н «Металург» «Спорт для всіх» Тимчасово переміщені підлітки
93. Турнір з настільного тенісу червень 1 Ст-н «Металург» «Спорт для всіх» Працівники ЗМІ
94. Чемпіонат міста з УШУ січень 1 Ст-н «Металург» Управління Мешканці міста
95. Відкритий турнір з УШУ травень 1 Ст-н «Металург» Управління Міста області
96. Відкритий турнір з карате-до травень 1 Ст-н «Металург» Управління Міста області
97. Відкритий турнір з карате-до грудень 1 Ст-н «Металург» Управління Міста області
98. Чемпіонат міста з шахів січень 15 ШК Управління Мешканці міста
99. Чемпіонат міста з шахів лютий 5 ШК Управління школи
100. Чемпіонат міста з шахів лютий 4 ШК Управління ВУЗи
101. Класифікаційні змагання з шахів квітень 15 ШК Управління Мешканці міста
102. Чемпіонат міста з шахів жовтень 15 ШК Управління Ветерани міста
103. Шаховий фестиваль листопад 2 ШК «Спорт для всіх» Діти та підлітки
104. Турнір з шахів березень 2 ШК «Спорт для всіх» школярі
105. Чемпіонат міста з кульової стрільби листопад 1 Ст-н «Металург» Управління Інваліди

(слух)

106. Чемпіонат міста з кульової стрільби листопад 1 Ст-н «Металург» Управління Інваліди

(ОРА)

107. Чемпіонат міста з шашок січень 15 ШК Управління Інваліди

(ЗОР)

108. Чемпіонат міста з шахів січень 14 ШК Управління Інваліди

(ОРА)

109. Чемпіонат міста з дартсу лютий 1 Ст-н «Металург» Управління Інваліди (слух)
110. Чемпіонат міста з дартсу лютий 1 Ст-н «Металург» Управління Інваліди (ОРА)
111. Чемпіонат міста з н/тенісу березень 1 Ст-н «Металург» Управління Інваліди (слух)
112. Чемпіонат міста з н/тенісу березень 1 Ст-н «Металург» Управління Інваліди (ОРА)
113. Чемпіонат міста з плавання квітень 1 Плавальний басейн «Дельфін» Управління Інваліди (слух, зір, ОРА)
114. Чемпіонат міста з шахів травень 1 Ст-н «Металург» Управління Інваліди (ОРА)
115. Чемпіонат міста з шахів травень 1 Ст-н «Металург» Управління Інваліди (слух)
116. Гонки на візках

Відкритий чемпіонат міста

вересень 1 Ст-н «Металург» Управління Інваліди області

(ОРА)

117. Турнір з шашок лютий 3 ШК «Спорт для всіх» Тимчасово переміщені підлітки
118. Турнір з шашок жовтень 3 ШК «Спорт для всіх» Тимчасово переміщені підлітки
119. Чемпіонат міста з плавання листопад 1 Басейн

Дельфін»

Управління Інваліди

(слух,зор,ОРА)

120. Чемпіонат міста з плавання листопад 1 Басейн

Дельфін»

Управління Діти-сиріти
121. Чемпіонат міста з

плавання

січень 1 Басейн

(Дельфін)

Управління Діти МЦДЮ
122. Чемпіонат міста з

плавання

лютий 1 Басейн

(Дельфін)

Управління Учні 8-9-х класів
123. Чемпіонат міста з

плавання

березень 1 Басейн

(Дельфін)

Управління Учні 6-7-х класів
124. Чемпіонат міста з

плавання

жовтень 1 Басейн

(Дельфін)

Управління Учні 10-11-х класів
125.  Чемпіонат міста з

плавання

квітень 1 Басейн

(Дельфін)

Управління Робітники Управління освіти
126. Чемпіонат міста з

плавання

грудень 1 Басейн

(Дельфін)

Управління Гуртківці ЦТКЄ
127. Чемпіонат міста з

плавання

жовтень 1 Басейн

(Дельфін)

Управління Вихованці КДЮСШ
128. Чемпіонат міста з російських шашок січень 15 ШК Управління Мешканці міста
129. Чемпіонат міста з міжнар. шашок листопад 15 ШК Управління Мешканці міста
130. Чемпіонат міста з шашок-64 січень 2 ШК Управління 1-3 класи шкіл
131. Міський туристичний зліт школярів травень 1 Північний пруд «Спорт для всіх» ЗОШ
132. Тато, мама, я – спортивна сім’я березень 1 Ст-н «Металург» «Спорт для всіх Мешканці міста
133. Відкритий чемпіонат міста з вільної боротьби травень 1 Ст-н «Металург» КДЮСШ Мешканці міста
134. Відкритий чемпіонат міста з вільної боротьби червень 1 Ст-н «Металург» КДЮСШ Мешканці міста
135. Відкритий чемпіонат міста з вільної боротьби травень 1 Ст-н «Металург» КДЮСШ Мешканці міста
136. Відкритий чемпіонат міста з кікбоксінгу березень 1 Спортивний зал КДЮСШ КДЮСШ Мешканці міста
137. Відкритий чемпіонат міста з кікбоксінгу жовтень 1 Спортивний зал КДЮСШ КДЮСШ Мешканці міста

 

Головний спеціаліст Управління                                                  Н.С.Радіонова