навчальні заклади

    1. Результати огляд-конкурсу серед загальноосвітніх шкіл I-II ступенів навчання за 2016-2017 навчальний рік.
    2. Результати огляд-конкурсу серед загальноосвітніх шкіл I-III ступенів навчання за 2016-2017 навчальний рік.
    3. Результати огляд-конкурсу серед вищих навчальних закладів (першої підгрупи) за 2016-2017 навчальний рік.
    4. Результати огляд-конкурсу серед вищих навчальних закладів (другої підгрупи) за 2016-2017 навчальний рік.

 

Результати огляд-конкурсу серед загальноосвітніх шкіл I-II ступенів навчання.

№ з/п вид пограми назва навчального закладу
ЗОШ №1 ЗОШ №4 ЗОШ №9 школа-інтернат ЗОШ №2 ЗОШ №7
місце очки місце очки місце очки місце очки місце очки місце очки
1 футбол 5-7 класи —  — 
2 футбол 8-9 класи 3 4 5 2 4 3 2 5 1 6 6 1
3 крос 4 —  —  —  — 
4 легка атлетика 2
5 естафета 2 5 3 4 5 2 1 6 4 3
6 баскетбол (дівчата) —  —  —  —  —  —  —  —  —  —  —  — 
7 баскетбол (юнаки)  3  4  —  —  2  5  5  2  1  6  4  3
8 волейбол (дівчата) —  —  —  —  —  —  —  —  —  —  —  — 
9 волейбол (юнаки) —  —  —  —  —  —  —  —  —  —  —  — 
10 настільний теніс
11 шахи —  —  —  — 
12 кульова стрільба —  —  —  — 
13 «старти надій»
Всього: 4 34 6 12 2 48 3 35 1 52 5 17

Результати огляд-конкурсу серед загальноосвітніх шкіл I-IІI ступенів навчання.

№ з/п вид програми назва навчального закладу
ЗОПШ №5 ЗОШ №10 УВК №11 ЗОШ №12 ЗОШ №18 ЗОШ №24
місце очки місце очки місце очки місце очки місце очки місце очки
1 футбол 5-7 класи
2 футбол 8-9 класи 3 4 2 5 5 2 4 3 1 6 6 1
3 крос —  — 
4 легка атлетика
5 допризовна молодь 2 5 3 4 5 2 4 3 1 6 6 1
6 естафета 4 3 3 4 5 2 6 1 1 6 2 5
7 баскетбол (дівчата) 7-9 клас  5  2  3  4  2  5  4  3  1  —  —
8 баскетбол (дівчата) 10-11 клас 5 2 4 3 1 6 2 5 3 4
9 баскетбол (юнаки) 7-9 клас  2  5  5  —  —  1  6  4  3  3  4
10 баскетбол (юнаки) 10-11 клас 5 2 4 3 1 6 2 5 6 1 3 4
11 волейбол (дівчата)  5  2  1  6  3  4  4  3  2  5  —  —
12 волейбол (юнаки)  2  5  1  6  6  1  4  3  3  4  5  2
13 настільний теніс  3 4  5  2  1  6  6  1  4  3  2  5
14 шахи  1  6  4  3  5  2  —  —  3  4  2  5
15 кульова стрільба
16 «старти надій»
Всього:  3 55  2 57  4 54  5 53  1 75  6 38

Результати огляд-конкурсу серед вищих навчальних закладів (перша група).

у таблиці наведена загальна кількість очок, які набрали команди за всіма видами. Підсумкові місця будуть виведені по закінченню всіх змагань за десятьма кращими видами, згідно Положення.

№ з/п вид програми назва навчального закладу
Бахмутське педагогічне училище Бахмутський коледж транспортної інфраструктури Бахмутський індустріальний технікум Бахмутське медичне училище
місце очки місце очки місце очки місце очки
1 футбол 1 7 2 6 3 5 4 4
2 крос осінній 2 6 4 4 3 5 1 7
3 крос весняний
4 легка атлетика (кубок) 1 7 6 2 3 5 2 6
5 легка атлетика (першість)
6 допризовна молодь 1 7 6 2 3 5 4 4
7 естафета 1 7 3 5 4 4 6 1
8 баскетбол (дівчата) 1 7 3 5 2 6
9 баскетбол (юнаки) 3 5 2 6 1 7
10 волейбол (дівчата)  1  7  2  6  —  3  5
11 волейбол (юнаки)  5  3  2  6  1  7  3  5
12 настільний теніс
13 шахи
14 кульова стрільба
Всього очок:  1 69 50 57 60

Результати огляд-конкурсу серед вищих навчальних закладів (друга група).

у таблиці підрахована загальна кількість очок, які набрали команди за всіма видами. Підсумкові місця будуть виведені по закінченню всіх змагань за десятьма кращими видами, згідно Положення.

№ з/п вид програми назва навчального закладу
Бахмутське музикальне училище ім.І.Карабиця Бахмутський центр професійно-технічної освіти Бахмутський аграрний ліцей
місце очки місце очки місце очки
1 футбол 6 2 5 3
2 крос осінній 6 2 7 1 5 3
3 крос весняний
4 легка атлетика (кубок) 5 3 7 1 4 4
5 легка атлетика (першість)
6 допризовна молодь 5 3 7 1 2 6
7 естафета 6 2 7 1 5 3
8 баскетбол (дівчата) 5 3 4 4
9 баскетбол (юнаки) 5 3 4 4
10 волейбол (дівчата)  —  —  —  — 4 4
11 волейбол (юнаки)  —  — 6 2 4 4
12 настільний теніс
13 шахи
14 кульова стрільба
Всього очок: 27 15 42

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підсумки 2015-2016 навчального року.

ИТОГИ ГОРОДСКОГО КОНКУРСА

«Лучший коллектив физической культуры, преподаватель физического воспитания 2015-2016 учебного года»

 Среди высших учебных заведений I-IV уровня аккредитации

 (I группа)

1 место: педагогическое училище

—    Мащенко Нина Борисовна – директор;

  • Кравченко Вячеслав Викторович – руководитель физвоспитания;
  • Ноткин Игорь Алевтинович – преподаватель физвоспитания;
  • Баран Михаил Николаевич – преподаватель физвоспитания.

2 место: медицинское училище

—    Красножон Наталья Николаевна – директор;

  • Логвинюк Роман Петрович – руководитель физвоспитания;
  • Бочко Ольга Сергеевна – преподаватель физвоспитания.

3 место: индустриальный техникум

—    Новиков Владимир Викторович – директор;

  • Грабельников Олег Николаевич – руководитель физвоспитания;
  • Денисенко Лилия Алексеевна – преподаватель физвоспитания;
  • Волков Николай Николаевич – преподаватель физвоспитания.

 (II группа)

1 место: музыкальное училище им.И.Карабица

—    Паржицкий Вячеслав Вячеславович – директор;

  • Скородумова Лариса Борисовна – руководитель физвоспитания;
  • Леоненко Денис Александрович – преподаватель физвоспитания.

2 место: аграрный лицей

  • Скиба Андрей Павлович – руководитель физвоспитания.

3 место: профессиональный лицей

—   Баранов Александр Николаевич – директор;

  • Дунин Лев Владиславович – руководитель физвоспитания;
  • Семенихин Игорь Васильевич – преподаватель физвоспитания;
  • Дуброва Ольга Львовна – преподаватель физвоспитания.

 ИТОГИ ГОРОДСКОГО КОНКУРСА

«Лучший коллектив физической культуры, учитель физического воспитания 2015-2016 учебного года»

 Среди общеобразовательных школ I-III ступеней

(I группа)

1 место: ОШ № 18

—    Рыбальченко Ольга Александровна – директор;

  • Решетов Андрей Викторович – учитель физвоспитания;
  • Агарков Владислав Григорьевич – учитель физвоспитания;
  • Ситало Анна Павловна – учитель физвоспитания.

2 место: ОШ № 12

—    Денисов Евгений Иванович – директор;

  • Воронцов Анатолий Евгеньевич – учитель физвоспитания;
  • Поддубный Артём Викторович – учитель физвоспитания;
  • Петрюк Сергей Сергеевич – учитель физвоспитания.

3 место: УВК №11

—    Хмельницкая Лариса Константиновна – директор;

  • Чернышев Андрей Николаевич – учитель физвоспитания;
  • Журихин Евгений Вячеславович – учитель физвоспитания;
  • Артюхин Андрей Сергеевич – учитель физвоспитания.

(II группа)

1 место: ОШ № 2

— Биленко Ольга Алексеевна – директор;

  • Вольвак Николай Алексеевич – учитель физвоспитания.

2 место: ОШ № 24

— Турличкина Ольга Васильевна – директор;

  • Холод Сергей Николаевич – учитель физвоспитания;
  • Савельев Александр Владимирович – учитель физвоспитания.

3 место: ОШ № 7

— Беликова Татьяна Михайловна – директор;

  • Свинченко Александр Васильевич — учитель физвоспитания.

 Среди общеобразовательных школ I-II ступеней

1 место: ОШ № 9

— Калитина Лариса Владимировна – директор;

  • Боровик Николай Иванович – учитель физвоспитания.

2 место: ОШ № 1

— Рудцкая Елена Павловна – директор;

  • Федотчев Владимир Михайлович – учитель физвоспитания.

3 место: школа-интернат

— Старусева Татьяна Ивановна – директор;

  • Стучинский Валерий Дмитриевич – учитель физвоспитания.