стипендіати

фото

П.І.пБ., звання та найвищі досягнення в 2016 році (місце проведення змагань)

Очки за 2016 рік

Ведерко Людмила Іванівна – майстер спорту України з шашок, чемпіонка світу серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату (м.Кранево, Болгарія).

756
Винничук Євген Олександрович – майстер спорту України з легкої атлетики, дворазовий срібний призер чемпіонату України серед молоді у бігу на 400м (м.Луцьк).
Гетьман Назар Петрович – I розряд з волейболу, срібний призер чемпіонату України «Дитяча ліга» (м.Жмеринка). 48
Головко Кирило Тимофійович – майстер спорту України з сумо, срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи серед молоді (м.Могильов, Білорусь). 438
Гончаров Микита Олександрович – кандидат у майстри спорту з вільної боротьби, чемпіон України серед юнаків (м.Бровари). 73
Горбенко Даніїл Юрійович – I розряд з легкої атлетики, срібний призер чемпіонату України у приміщеннях серед юнаків (м.Запоріжжя) та бронзовий призер чемпіонату України 2016 року серед ДЮСШ (м.Кропивницький) в стрибках у довжину. 169
Гордова Анна Вікторівна – майстер спорту України з легкої атлетики, 4-разова переможниця чемпіонатів і кубків України серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату у штовханні ядра (м.Кропивницький та м.Запоріжжя). 185
Григоренко Євгенія Віталіївна – майстер спорту України з плавання, триразова чемпіонка України серед юніорів (м.Харків). 331
Давиденко Олег Анатолійович – майстер спорту України з сумо, бронзовий призер чемпіонату Європи серед молоді (м.Могильов, Білорусь). 320,5
Дзеркаль Ганна Леонідівна – майстер спорту України міжнародного класу з плавання, 10-разова переможниця та призерка чемпіонатів та кубків України року (м.Бровари, м.Дніпро, м.Біла Церква). 455
Зелених Катерина Дмитрівна – кандидат у майстри спорту з вільної боротьби, чемпіонка України серед дівчат (м.Бровари). 40
Ібрагімов Дмитро Наільович – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, 4-разовий переможець чемпіонатів і кубків України серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату у метанні диску та штовханні ядра (м.Кропивницький та м.Запоріжжя). 175
Калініченко Анастасія Юріївна – II розряд з легкої атлетики, бронзовий призер чемпіонату України серед дівчат в стрибках у висоту (м.Кропивницький). 132,5
Коваль Катерина Костянтинівна – кандидат у майстри спорту з легкої атлетики, срібний призер чемпіонату України серед дівчат з естафетного бігу 4х800м та дворазовий бронзовий призер командного чемпіонату України на дистанції 800м та у естафеті 4х400м (м.Кропивницький). 311
Логвиненко Аліна Вікторівна – Заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, 5 місце у естафеті 4х400м на Олімпійських іграх (м.Ріо-де-Жанейро, Бразилія). 2650
Митник Ольга Миколаївна – майстер спорту України міжнародного класу з сумо, бронзовий призер чемпіонату Європи (м.Кротошин, Польща). 764
Моренко Єлизавета Сергіівна – кандидат у майстри спорту з сумо, дворазова чемпіонка Європи з сумо серед дівчат (м.Могильов, Білорусь). 537
Науменко Лучана Володимирівна – майстер спорту України з радіоспорту, переможниця та 7-разовий призер чемпіонату та Кубку світу серед молоді з радіопеленгації (м.Албена, Болгарія). 3568
  Саладуха Ольга Валеріївна – Заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, учасниця Олімпійських ігор (м.Ріо-де-Жанейро, Бразилія), 6 місце на чемпіонаті Європи у потрійному стрибку (м.Амстердам, Нідерланди). 450
Сєдих Євгенія Олегівна – кандидат у майстри спорту з вільної боротьби, чемпіонка України серед дівчат (м.Бровари). 59
Ритова Валерія Юріївна – II розряд з легкої атлетики, бронзовий призер з п’ятиборства всеукраїнських змагань на призи М.Авілова (Одеса). 210,5
Червоткін Микола Миколайович – майстер спорту України з сумо, срібний призер чемпіонату Європи серед молоді (м.Могильов, Білорусь). 324
Шевкопляс Олена Дмитрівна – майстер спорту України міжнародного класу з важкої атлетики, бронзовий призер чемпіонату Європи серед юніорів (м.Ейлат, Ізраїль) та бронзовий призер чемпіонату світу (Грузія). 2357,5

Ясевич Вікторія Сергіївна – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, 4-разова переможниця чемпіонатів і кубків України серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату у метанні диску та штовханні ядра (м.Кропивницький та м.Запоріжжя).

175